Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

15
May

Фестиваль у Києві на підтримку Львова пройшов успішно!

14 травня у Київському Медіахабі пройшов фестивальний день на підтримку львівської громади та всіх, хто прагне дотримання прав людини в Україні.

До програми увійшли заходи, проведення яких у Львові 19 березня було зірване екстремістськими праворадикальними угрупованнями:  покази документальних та художніх фільмів,  майстер-клас з недискримінації, панельна дискусії про місце прав людини у актуальному українському політичному контексті, вечір сучасної поезії та концерт.

Гостями Фестивалю стали Надзвичайний та повноважний посол Королівства Норвегії в Україні пан Йон Елведал Фредріксен та Надзвичайний і Повноважний посол Великої Британії пані Джудіт Гоф.

Разом з іноземними гостями свою підтримку щодо безумовної безпеки громадян висловив керівник апарату КМДА Володимир Бондаренко. Адже одне із завдань міської влади — гарантувати безпеку під час масових заходів. «Вважаю недопустимим будь-який прояв насилля одних осіб чи соціальних груп над іншими», — зазначив Бондаренко та запевнив, що для столичної влади головне — це забезпечити можливість кожному безперешкодно реалізовувати свої конституційні права, а також безпека усіх мешканців міста.

Анонімний телефонний дзвінок про “замінування” локації, через який гостям та учасникам фестивалю довелося провести більше години під зливою, поки правоохоронці перевіряли приміщення, не зміг перешкодити проведенню заходу. Представники ВГО “Генерація успішної дії” навіть влаштували імпровізований воркшоп з інклюзивності прямо під дощем.

Ми вдячні всім участникам, гостям та партнерам Фестивалю за сміливіть та підтримку, а правоохоронцям – за професійну роботу!