Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Перфоманс «Ніжність» (одеський театр танцю Буто «Уроборос»)

субота, 12. 12. 2015
17:00

Перфоманс «Ніжність» (одеський театр танцю Буто «Уроборос»)

12289655_1656837004573601_4425126179609395273_nБуто – це японський авангардний танець. Біля його витоків стоять двое великих танцюристів: Тащімі Хіджіката і Кузо Воно, які створили перфоманс «Танець Пітьми», а він у свою чергу транформувався у авангардну форму танцю Буто. У цетрі цього танцю знаходиться тіло людини. Без особистості, без стосунків, без моральності, без Его. Просто тіло і його найбільш звичайні можливості, а також їх відсутність.

У той час, коли ми спрямовуємо свою увагу на вивчення доктрин, звичаїв та різних віросповідань у пошуках істини, ми абсолютно не враховуємо найочевидніше – тіло. Те, у чому нам доведеться бути до кінця і те, на що передусім слід звернути увагу.

12 грудня одеський театр Буто танцю «Уроборос» представить новий перфоманс під назвою «Ніжність». Це історія практично кожного з нас. Дитина вироджується у дорослу людину і її світовідчуття біднішає, вона отримує обов’язки та проблеми, переживаючи при цьому дуже посередню палітру почуттів. У моменти, коли світло пробивається до її серця, вона топче його, щоб не страждати згодом, і все це через те, що вона “занадто доросла”. Але ми все одно діти… Ніжні та добрі істоти, котрі не сумніваються у співрозмовниках, котрі можуть любити і приймати світ з широко відкритими очима. І саме про це розповідає перфоманс «Ніжність», який відбудеться в Києві 12 грудня.

До складу виїзного театру входять 2 людей:

Ірина Лук’янчук – співробітниця Одеської консерваторії, лауреатка міжнародних конкурсів, керівниця барочного ансамблю та викладачка з класу мандоліни і домри.

Дмитро Дацков – артист, музикант.