Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Короткий метр від Монреальського кінофестивалю Image+Nation

неділя, 16. 12. 2018
14:00 - 15:30
Локація 2

Короткий метр від Монреальського кінофестивалю Image+Nation


Добірка кращих фільмів кінофестивалю Image+Nation за останні 3 роки!

Кінематограф Квебеку, втілюючи особливості культурної, історичної та географічної діаспори, передає історії та голоси людей, що зростали в канадському та північноамериканському середовищі як підкорена французькомовна меншість. В межах цієї багатої кінематографічної практики розвинувся оригінальний сучасний напрямок LGBTQ-кіно, який майстерно розширює цю традицію, створюючи складні та оригінальні оповіді.

За 31 рік свого існування image+nation, кінофестиваль LGBTQueer в Монреалі [найстаріший такий фестиваль у Канаді], створює програму “Queerment Quebec” вже 18-й рік поспіль.

Audrey, Jonathan Lemire, 11 хв.
Минуле нагадує про себе, коли молода людина змушена заново навчитися спілкуватися із матір’ю, що помирає. Для Одрі це останній шанс довести, що любов важливіша за ґендер, і сказати, що вона завжди була її донькою.

Le piment, Patrick Aubert, 7 хв.
Болюче прокидання пари після казкового вечора…

Hi, it’s your mother, Daniel Sterlin-Altman, 5 хв.
Телефонує мама, і Лізі це зовсім не подобається. Знята у стоп-моушен трагікомедія про любов матері до дитини, а іноді – й навпаки.

Pool, Benjamin Lussier, 17 хв.
Історія Віллема – молодого чоловіка з Норвегії на початку життєвих пошуків.

Paupiere mauve, Gabrielle Demers, 10 хв.
Емманюель займається на велотренажері і не може викинути з голови образ Лори. Чим довше вона крутить педалі, тим більше спогади перетворюються на бажання.

I like girls, Diane Obomsawin, 8 хв.
Четверо жінок діляться подробицями своїх перших закоханостей: кумедними й особистими історіями про нерозділену любов, взаємний потяг, еротичні моменти та незграбні спроби сексуальних проявів.

Twitch, Jules De Niverville, 5 хв.
Експериментальний відеоперформанс, що поєднує сучасні танці й акробатику. Це ода подоланню темних енергій, що живуть у кожному з нас; боротьба зі страхом і шлях до самоприйняття. Нагорода журі image+nation 2015.

Cry of the Loup-Garu, Glenn Gear, 4 хв.
Сучасна готична історія кохання між сповненим каяття перевертнем і зачарованою гаргульєю, створена у дивовижному стилі силуетної анімації. Піднесені емоції і тваринне бажання на фоні похмурого світла великого міста.