Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Мандрівна виставка про права людини “Кожен має право знати свої права”

субота, 16. 07. 2016
12:00 - 20:00

Мандрівна виставка про права людини “Кожен має право знати свої права”

Кожен має право20 стендів пересувної експозиції розповідають про походження прав людини, людську гідність, основні ознаки прав людини, заборону дискримінації, критерії правомірності обмежень прав людини, демократію, правову державу та зміст стандартів окремих прав та свобод.

Виставка була розроблена Всеукраїнською асоціацією громадських організацій «Українська Гельсінська спілка з прав людини» у співпраці з Норвезьким Гельсінським Комітетом за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Королівства Норвегії. Копія виставки, що належіть ВГО «Громадська Палата України», була виготовлена у 2015 році в рамках заходу «Скажи своє слово!». Цей захід організовано Всеукраїнською громадською організацією «Громадська палата України» у Дніпропетровській області в рамках проекту Українська ініціатива зміцнення громадської довіри (UCBI), що фінансується Агенством США з міжнародного розвитку (USAID).

Виставка успішно демонструвалась у м.Дніпропетровськ у лютому 2015 року та у квітні 2016 року в Центральній міській бібліотеці. З жовтня по листопад 2015 року у ВНЗ. З лютого по травень 2016 року по школахі коледжах Дніпра, КДЦ “Іскра” смт.Таромське для учнів місцевих шкіл та пересічних громадян. Більше інформації про роботу виставки на сайті http://prof-nvf.org