Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Дискусія “Наші рідні”

субота, 19. 03. 2016
14:00

Дискусія “Наші рідні”

NFasIV4hxWMМи раді запросити вас на відкриття спільного проекту ТЕРГО та ВБО “ТОЧКА ОПОРИ”, автори Анастасія Живкова і Олексій Салманов. Це виставка історій і фото – “Наші рідні”.

“Наші рідні – це низка особистих історій родичів ЛГБТ людей, за яким стоїть мрія підтопити кригу мовчання й удавання гетеронормативності. Цей проект є поглядом на родинну буденність поза клозетом та спальнею. Наші рідні – це історії відважних матерів та ніжних дітей. Вони розповідають про розпач та солідарність. Про сльози нерозуміння та обійми примирення. Про сердиті записки та зворушливі смски. Про одяг від брата до брата. Про смак домашньої їжі. Про розмови на заспаних кухнях. Про спорідненість за кров’ю тадухом. Про голос генів та волю вибору. Про мрії за веселкове майбутнє”, – говорить авторка проекту Анастасія Живкова

Анастасія Живкова – (*1985 Київ ) авторка, тренерка, перекладачка.
Закінчила відделення німецької філології. Створює тексти, переклади, фотографії, перформанси, фестивалі, тренування, тури.
Роботи висталялися у галереях: Детенпула (Львів), Ефір (Київ), Арт-центр Ермілова (Харків), Коридор (Ужгород), Ў Мінськ. Переклади та тектсти публіквалися у виданях: Країна, Шо, Спільне, Політична Критика, Урбаністичні студії, Медуза.

Олексій Салманов – (*1976 Ростов на Дону) художник.
Почав художню діяльність у 2008 році. У 2010 навчався у студії Олафура Еліассона, у Берліні. Резидент Izolyatsia AIR programe `12. Брав участь у численних виставках, зокрема у Sputnik gallery, Нью-Йорк (США), “Універсам” – паралельний проект 3-ї Московської бієнале сучасного мистецтва, Москва (Росія), Supermarket Artfair, Стокгольм (Швеція), Kunstvaai – festival of independents, Амстердам (Голландія), PinchukArtCentre, Київ (Україна). У 2009 році виграв спеціальну нагородуPinchukArtPrize. Живе і працює у Києві.

TERGO (с лат.- тил) – батьківська ініціатива, співдружність батьків та друзів лесбійок, геїв, бісексуальних та трансгендерних осіб, які підтримують своїх рідних. Громадська організація проводить регулярні зустрічі батьків раз на місяць з квітня 2013 року