Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Невидимі: Як вижити в Україні зі статусом ВІЛ+

субота, 27. 05. 2017
18:15 - 19:00

Невидимі: Як вижити в Україні зі статусом ВІЛ+

fest_hiv

Люди, що живуть з ВІЛ – чи не найбільш невидима група. Суспільство не просто ігнорує проблему стигми ВІЛ-позітивних людей, але і не прагне дізнатися більше про проблему. Разом з тим, у Маріуполі зареєстровано близько 5000 ВІЛ-інфікованих – це кожний сотий житель міста. Незареєстрованих хворих ще більше, і їх число зростає після початку військових дій – місто є одним з чемпіонів за кількістю ЛЖВ в Україні. Люди, що живуть з ВІЛ, приховують свій статус від оточуючих, і мало хто знає, що з позитивним ВІЛ-статусом можна повноцінно жити, створювати сім’ю, народжувати здорових дітей і бути активним членом суспільства до природної старості.

На дискусії про видимість ЛЖВ ми покажемо документальний репортаж Громадського ТВ Донеччини про людей, які живуть з ВІЛ, та обговоримо соціальні та психологічні бар’єри, які заважають прийняти ЛЖВ як повноцінних членів суспільства.

Спікерки: Юлія Діденко (журналістка), Євгенія Іванченко (інспектор із зв’язків з громадськістю управління патрульної поліції в Маріуполі), Наталя Гамова (завідувачка амбулаторно-поліклінічним відділенням центру СНІД).

Модераторка: активістка Amnesty International Яна Сасіна.