Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Презентація короткометражних фільмів на тематику ЛГБТ від ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» (Миколаїв)

п’ятниця, 11. 12. 2015
16:00

Презентація короткометражних фільмів на тематику ЛГБТ від ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» (Миколаїв)

 ¤ã¦­ë¥ ¬ áª¨ 4 «Веселкові родини. Життя під маскою»

Рік випуску: 2015
Тривалість: 00:16:09
Продюсер: Людмила Кириленко
Режисер: Віра Яковенко
Оператор: Дмитро Литвиненко
Інженер монтажу: Анатолій Подрейко
Опис: Фільм був знятий в рамках активності «Вивчені уроки», проекту «Заповнення прогалин: здоров’я та права уразливих груп населення». Сюжет присвячений розкриттю проблеми життя «веселкових» сімей в Україні, зокрема створенню унікального проекту – літнього табору для ЛГБТ сімей.

Кожен хоче вільно любити, жити з коханою людиною і мати опору у вигляді сім’ї. Однак, як здійснити ці бажання, якщо тобі кажуть, що «ти не такий як усі»? Як створити сім’ю, якщо ти любиш людину своєї статі? І головне, як сприйме це суспільство і чи варто взагалі афішувати подібні сімейні стосунки? Адже одностатеві сім’ї, не дивлячись на активне замовчування цієї теми, існують, і таких сімей в Україні дуже багато. Об’єднує їх бажання спілкуватися, спокійно жити і виховувати дітей, не приховувати свою сім’ю від друзів і родичів і мати можливість відчувати себе повноцінною родиною.

Досліджуючи дану проблему, ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» організувала літній табір, в якому одностатеві пари з дітьми можуть повноцінно відпочити, поспілкуватися і отримати дуже важливу для них психологічну та моральну підтримку, адже ЛГБТ сім’ї є однією з найбільш уразливих груп суспільства.

псі«Той, кому довіряю: Мережа психологів по роботі з ЛГБТ»

Рік випуску: 2015
Тривалість: 00:11:57
Продюсер: Людмила Кириленко
Режисер: Віра Яковенко
Оператор: Дмитро Гаврилюк
Інженер монтажу: Анатолій Подрейко

Опис: Фільм знятий в рамках активності «Вивчені уроки» проекту «Заповнення прогалин: здоров’я та права вразливих груп населення» присвячений створенню / існуванню мережі психологів, які працюють з ЛГБТ-людьми.


Життя ЛГБТ спільноти на пострадянському просторі сповнене нерозуміння і засудження; моральний тягар, який накопичується в душі, заважає представникам спільноти самореалізуватися і жити повноцінним життям. Допомогти прийняти себе і вирішити безліч пов’язаних з гомофобією та неприйняттям суспільства психологічних проблем – це завдання для висококваліфікованого психолога. Однак, не варто забувати і про те, що не всі представники даної професії є толерантними до ЛГБТ-людей. З цієї причина ГО «Асоціація ЛГБТ «ЛІГА» створила і налагоджує функціонування мережі психологів, які працюватимуть з представниками цієї групи суспільства. Основною метою мережі психологів є проведення тренінгів для вдосконалення надання психологічної підтримки з метою подальшої роботи з ЛГБТ-людьми та їх оточенням в регіонах.