Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Батьки ЛГБТ. Жива бібліотека

неділя, 11. 12. 2016
15:30 - 17:30
Лекторій

Батьки ЛГБТ. Жива бібліотека

Анна МедкоКамін-аут ЛГБТ-людей перед батьками та подальше порозуміння часто стає складною проблемою. Особливо у нашому пострадянському суспільстві, де старше покоління виховувалося у системі цінностей, що не передбачала сексуальної просвіти, та взагалі ворожій до будь-якої інакшості. Тому у Києві батьки та інші близькі до ЛГБТ-спільноти люди створили громадську ініціативу ТЕРГО, що надає соціальну підтримку батькам, які дізнались про гомосексуальність своєї дитини і тепер переживають непростий період усвідомлення її особливості.

Під час живої бібліотеки у вас буде можливість поспілкуватися з батьками – учасницями та учасниками ТЕРГО, які зрозуміли своїх ЛГБТ-дітей та знайшли з ними спільну мову. У дружній атмосфері можна буде поставити складні питання та спробувати отримати відповіді, які, можливо, покращать стосунки між батьками та дітьми у вашій власній сім’ї. Цьому також допоможе участь у заході психолога.

Модераторка: Анна Медко (на фото), одна із співзасновників батьківської ініціативи ТЕРГО, мати названого сина гея, активістка ЛГБТ-руху понад 7 років.
Психолог: Марина Діденко, практичний психолог ТЕРГО, авторка низки семинарів-тренінгів для батьків ЛГБТ-дітей, ведуча тренерка у системі впровадження політики рівності.