Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Відкриття фестивалю короткого кіно

п’ятниця, 9. 12. 2016
19:00 - 21:00
Вухо-хол

Відкриття фестивалю короткого кіно

Світ сповнений різноманіття, і життя у ньому не буває цілком передбачуваним. Людина може вважати, що питання якихось меншин її взагалі не стосуються. Аж раптом збіг обставин у мить викине з привілейованої більшості «здорових і багатих». Чи дістане сил та сміливості впоратися з цим? Можна шукати допомогу у суспільства, та чи не марно? Воно вабить химерами «традиційних цінностей», але справжня його традиція – це насилля, приниження слабших. І якщо ти жінка, то це особливо погана новина.

Та суспільство теж не стале. Воно звикло визначати, як нас ідентифікувати, але ми завжди можемо поставити це під питання. Сьогодні ти можеш бути однією, а завтра стати іншим. І це теж виклик. Та врешті-решт і люди на узбіччі суспільних норм можуть отримати свій шматочок щастя. Навіть якщо і доведеться його вигризати з боєм. Можна досягти успіху і навіть надихати своїм прикладом інших. І світ змінюватиметься на краще.

Ці непрості теми – у стрічках нашого фестивалю. Можливо, ви знайдете у них відповіді, а може, навпаки, вийдете після перегляду з новими питаннями – та у будь-якому разі вони нададуть поживи для роздумів.