Мистецтво - це рушійна сила соціальних перетворень!

Вистава “Іще не догоріла темнота”

субота, 30. 09. 2017
19:00 - 19:40

Вистава “Іще не догоріла темнота”

fest_barlig“Іще не догоріла темнота” – ескіз вистави театру “Запорізька нова драма” за квір-п’єсами Олеся Барліга зі збірки “Звірі подивляться замість тебе”, яка побачила світ цьогорік. Герої у пошуку ідентичності переходять зі сцени в сцену, намагаючись розібратись в українській реальності — з її фольклором, гастрономічними смаками та фейсбук-срачами.

Минулого року драматургійна творчість Олеся Барліга була представлена на Фестивалі рівності читкою напівдокументальної драми “Уроборос у Східному експресі”. Цей твір зосереджує увагу на кількох головних медійних проявах гомофобії в Україні, що окреслюють природу конфлікту із праворадикально налаштованою спільнотою, розповідають про тиск церкви на міську владу з метою вилучити з публічного простору діалог про рівність прав. Також п’єса торкається теми ЛГБТ в контексті Революції Гідності та війни на Сході України.

Театр “Запорізька нова драма” — постдраматичний театр із виставами-висловлюваннями, проговоренням актуальних, соціальних, іноді болючих тем, які стосуються всіх.

Вистава розрахована на аудиторію 18+.